TOPLU SMS ÇÖZÜMLERİ

Hitaplı sms, İleri Tarihli sms, Excel sms, Excel kopyala-yapıştır, Rehber gönderim gibi seçeneklerle işiniz artık daha kolay.

ANLIK RAPORLAMA : Gönderdiğiniz toplu smslerin ulaşılmayan numaralarını, belli bir süre beklemeksizin, anında  iade ediyoruz. SMS Raporlarını daha detaylı incelemek istediğinizde excelle aktarabilir, Ulaşan veya ulaşmayan numaraları inceeyebilir, ulaşmadıysa açıklama kısmında ulaşmama sebebini örn:( kullanılmayan numara ) şeklinde öğrenebileceğiniz bir toplu sms alt yapısını ücretsiz sunuyoruz.

EXCEL GÖNDERİM : Sistem üzerinden bilgisayarınızdaki herhangi bir excel dosyanızı secerek istediğiniz sutunları istediğiniz gibi kullanacağınız alt yapımız ile toplu mesajlarınızı dilediğiniz gibi oluşturmak artık çok kolay.

EXCEL KOPYALA-YAPIŞTIR : Binlerce numarayı tek tek girmenize gerek yok, Artık EXCEL KOPYALA-YAPIŞTIR ile  excel sutununda ki 10 binlerce numarayı tek seferde kopyalayıp zahmetsizce Toplu sms yollayabilirsiniz.

REHBER : Sistemde grup veya telefon rehberi şeklinde numaraları hesabınızda kaydederek dilediğiniz yerde bilgisayarınıza bağımlı kalmadan Toplu sms yollayabilirsiniz.

HİTAPLI SMS : Üyelerinize veya müşterilerinize "Sayın [isim] " şeklinde, adı ve sayadı geçecek şekilde toplu mesaj gönderebilirsiniz.

İLERİ TARİH SMS : İle göndereceğiniz Toplu sms için önceden gideceği ileri tarihi siz belirleyin,sistem günü ve saati geldimi kendisi yollasın.

HIZLI VE EKONOMİK : Çoğu kişinin okumadan çöpe attığı ve daha pahalıya mal olan broşür yerine,birebir istediğiniz kitleye daha ekonomik ve hızlı biçimde sesinizi duyurmayı denediniz mi hiç ? İzinli veri tabanımız ile reklam oluşturun 100 binlerce kişiye saniyesinde ulaşın.